دکتر افشین میرزایی

متخصص پوست و مو ، زیبایی

دارای بورد تخصصی

معرفی پزشک

اینجانب دکتر افشین میرزایی پس از اخذ دیپلم ریاضی فیزیک در سال 1367 همان سال در کنکور سراسری با اخذ رتبه 17 منطقه 2 (رتبه 54 کل کشور) در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول و مشغول به تحصیل شدم. در سال 1375 از آن دانشگاه فارغ التحصیل شده و پس از گذراندن خدمت مقدس سربازی و طرح نیروی انسانی پزشکان، در سال 1379 در کنکور تخصصی در رشته پوست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی پذیرفته شدم. در سال 1383 بعد از فارغ التحصیلی جهت گذراندن دوره طرح ضریب K متخصصین در دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان به این شهر رفتم و تا سال 1393 در این دانشگاه به عنوان هیئت علمی مشغول به خدمت بودم. در این دانشگاه علاوه بر سمت هیئت علمی، به صورت دوره ای سمتهای ”عضو یا مسئول واحد حمایت از تحقیقات بالینی بیمارستان اصلی دانشگاه، عضو شورای پژوهشی دانشگاه و معاونت آموزشی دانشکده پزشکی“ را بر عهده داشتم.

علاوه بر کار در دانشگاه، از سال 1386 بعد از پایان طرح، در بخش خصوصی (مطب شخصی) شروع به فعالیت نمودم. از همین سال کار در حوزه لیزر پزشکی- زیبایی (موهای زاید ، درمان جای جوش، جوانسازی و ...) را با لیزرهای IPL و سپس آلکساندریت و CO2 Fractional و ... را آغاز نمودم و تا کنون بیش از 1700 بیمار با حدود 9000 جلسه لیزر در این زمینه ها داشته ام.

در سال 1393 به دلیل مسائل شخصی از ادامه همکاری با دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان انصراف داده و به شهر تهران نقل مکان نمودم و بعد از آماده سازی مقدمات لازم در تابستان 1394 اقدام به افتتاح مطب در شهر تهران نمودم.

اینجانب در حال حاضر علاوه بر مطب شخصی، با درمانگاه خیریه صاحب کوثر (قوامین) و همچنین کلینیک پوست و موی بیمارستان عرفان همکاری میکنم.

IMG_0089

دستگاههای Apogee (لیزر آلکساندریت) و IPL Ellipse که اینجانب بیش از 9000 جلسه لیزر با آنها انجام داده ام.

آدرس های ارایه خدمت :